pl_flagen_flag

Kariera

Oferty pracy w Stoczni WISŁA Sp. z o.o.

Stocznia WISŁA, specjalizująca się w produkcji stalowych konstrukcji okrętowych, głównie wyposażonych modułów, bloków i sekcji kadłubowych, jak również nadbudówek i gotowych kadłubów, w związku z dynamicznym rozwojem działalności, poszukuje kandydatki/kandydatów do pracy na stanowisku:

TRASER

ZADANIA:

  • wykonywanie prac traserskich i pomiarowych.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego  i narzędzi pomiarowych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

rekrutacja@stoczniawisla.pl

W CV prosimy o umieszczenie następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowisko przez Stocznię WISŁA Sp. z o.o. (zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, numer 2016/679 "RODO")

Wszystkie otrzymane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednakże odpowiemy tylko na wybrane.

KLAUZULA INFORMACYJNA Stoczni WISŁA

Informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Stocznia WISŁA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Przełom 21, kod pocztowy 80-643, telefon: 58 307 39 53, e-mail: stocznia@stoczniawisla.pl

Inspektorem Ochrony Danych w Stoczni WISŁA jest Mirosław Buczma, e-mail: iod@stoczniawisla.pl

Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji na konkretne stanowisko w Stoczni WISŁA, w zakresie wymaganym przepisami.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, numer 2016/679, zwanego dalej RODO.

Dane osobowe nie będą przekazywane:  innym podmiotom, do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych.

Podanie danych osobowych w wymaganym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi realizację celu.

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do:

  • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • przenoszenia danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ohrony Danych Osobowych,
  • cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych udzielonej zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a bez wplywu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Dane osobowe będą przechowywane dla celów przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż do momentu wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w tym celu.

Kontakt

Kontakt

Stocznia WISŁA Sp. z o.o.

80-643 Gdańsk
ul. Przełom 21

tel.: 58 307 38 36
faks: 58 307 39 13

stocznia@stoczniawisla.pl

Inspektor Ochrony Danych:  iod@stoczniawisla.pl