pl_flagen_flag

Kariera

Oferty pracy w Stoczni WISŁA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem działalności, Stocznia WISŁA - jedna z wiodących firm polskiego sektora stoczniowego, obecna na rynkach międzynarodowych - poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

KONSTRUKTOR KADŁUBOWY

ZADANIA:

  • udział w przygotowywaniu dokumentacji techniczno-warsztatowej
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych wynikłych w trakcie budowy jednostki
  • weryfikacja dokumentacji wykonanej przez biura zewnętrzne
  • udział w prowadzeniu uzgodnień z klientami i kooperantami
  • bieżąca współpraca z Produkcją i Kontrolą Jakości

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowany kierunek Oceanotechnika
  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży
  • znajomości technologii budowy statków
  • umiejętności pracy w systemach CAD i podstawowych aplikacjach biurowych
  • dokładności i dobrej organizacji pracy
  • znajomości języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów, w środowisku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki wynagradzania
  • pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, po zapoznaniu się z informacjami na dole niniejszej strony.

Jednocześnie Stocznia WISŁA poszukuje osoby do pracy na następujących stanowiskach:

MISTRZ DZIAŁU KADŁUBOWEGO

MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH

MONTER RUROCIĄGÓW OKRĘTOWYCH

MONTER ŚLUSARSKIEGO WYPOSAŻENIA OKRĘTOWEGO

SPAWACZ ELEKTRYCZNY (111, 121, 136, 141)

OPERATOR ŻURAWI SAMOCHODOWYCH

SZLIFIERZ OKRĘTOWY

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie ugruntowanej na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • stałość i pewność w terminach wypłat wynagodzeń
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność współpracy
  • odpowiedzialność i rzetelność

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

rekrutacja@stoczniawisla.pl

lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 58 307 38 69

lub o kontakt osobisty w siedzibie Stoczni WISŁA, ul. Przełom 1, Gdańsk, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00

W CV prosimy o umieszczenie następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Stocznię WISŁA Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922, z późn. zm.)

Wszystkie otrzymane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednakże odpowiemy tylko na wybrane.

Kontakt

Kontakt

Stocznia WISŁA Sp. z o.o.

80-643 Gdańsk
ul. Przełom 1

tel.: 58 307 38 36
faks: 58 307 39 13

stowisla@stoczniawisla.pl