pl_flagen_flag

Kariera

Oferty pracy w Stoczni WISŁA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem działalności, Stocznia WISŁA - jedna z wiodących firm polskiego sektora stoczniowego, obecna na rynkach międzynarodowych - poszukuje do pracy osoby na następujące stanowiska:

KONSTRUKTOR-TECHNOLOG KADŁUBOWY

MISTRZ DZIAŁU KADŁUBOWEGO

MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH

MONTER RUROCIĄGÓW OKRĘTOWYCH

MONTER ŚLUSARSKIEGO WYPOSAŻENIA OKRĘTOWEGO

SPAWACZ ELEKTRYCZNY (111, 121, 136, 141)

OPERATOR ŻURAWI SAMOCHODOWYCH

SZLIFIERZ OKRĘTOWY

Szczegóły poniżej:

ZADANIA:

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej budowanych jednostek
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych wynikłych w trakcie budowy jednostki
  • weryfikacja dokumentacji wykonanej przez biura zewnętrzne
  • udział w prowadzeniu uzgodnień z klientami i kooperantami
  • bieżąca współpraca z Produkcją i Kontrolą Jakości

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowany kierunek Oceanotechnika
  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży
  • znajomości technologii budowy statków
  • umiejętności pracy w systemach CAD i podstawowych aplikacjach biurowych
  • dokładności i dobrej organizacji pracy
  • znajomości języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów, w środowisku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki wynagradzania
  • pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, po zapoznaniu się z informacjami na dole niniejszej strony.

Jednocześnie Stocznia WISŁA poszukuje osoby do pracy na następujących stanowiskach:

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie ugruntowanej na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • stałość i pewność w terminach wypłat wynagodzeń
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność współpracy
  • odpowiedzialność i rzetelność

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

rekrutacja@stoczniawisla.pl

lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 58 307 38 69

lub o kontakt osobisty w siedzibie Stoczni WISŁA, ul. Przełom 1, Gdańsk, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00

W CV prosimy o umieszczenie następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowisko przez Stocznię WISŁA Sp. z o.o. (zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, numer 2016/679 "RODO")

Wszystkie otrzymane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednakże odpowiemy tylko na wybrane.

KLAUZULA INFORMACYJNA Stoczni WISŁA

Informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Stocznia WISŁA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Przełom 1, kod pocztowy 80-643, telefon:  58 307 39 53, e-mail: stowisla@stoczniawisla.pl

Inspektorem Ochrony Danych w Stoczni WISŁA Sp. z o.o. jest Mirosław Buczma, e-mail: iod@stoczniawisla.pl

Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji na konkretne stanowisko w Stoczni WISŁA, w zakresie wymaganym przepisami.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, numer 2016/679, zwanego dalej RODO.

Dane osobowe nie będą przekazywane:  innym podmiotom, do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych.

Podanie danych osobowych w wymaganym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi realizację celu.

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do:

żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,

przenoszenia danych,

wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych udzielonej zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko, po tym czasie zostaną usunięte.

Kontakt

Kontakt

Stocznia WISŁA Sp. z o.o.

80-643 Gdańsk
ul. Przełom 1

tel.: 58 307 38 36
faks: 58 307 39 13

stowisla@stoczniawisla.pl

Inspektor Ochrony Danych:  iod@stoczniawisla.pl